OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Další informace, objednávka, kontakt

Objednávku je možné provést přes kontaktní formulář , e-mailem nebo telefonicky. Na Vaše e-mailové zprávy budu reagovat nejpozději následující pracovní den.

Hlídání zvířat v domácnosti majitele:

Po telefonické nebo e-mailové domluvě bude uskutečněna seznamovací schůzka. Vaše zvířátko tak bude mít možnost seznámit se se mnou ještě za Vaší přítomnosti a morální podpory. Něco mi o něm povíte a vysvětlíte, co a jak požadujete, kde bude krmivo, stelivo, úklidové pomůcky atd. Bude sepsán jednoduchý zakázkový list. Při této návštěvě již převezmu klíče od domu a bytu. O převzetí klíčů vystavím písemné potvrzení a předložím ke kontrole občanský průkaz.  Vrácení klíčů po ukončení péče o zvířátko  proběhne na základě domluvy na určeném místě. V případě, že zákazník nepožaduje seznamovací schůzku, zajistí dodání klíčů na domluvené místo. Taktéž zajišťuje odebrání klíčů z domluveného místa po ukončení péče o zvířátko.

Seznamovací schůzka je zpoplatněna částkou za dopravu, tj. 6,50 Kč/km.

Hlídání zvířat  v naší domácnosti:

Před plánovaným ubytováním pejska s ním můžete přijet na jednu nebo více návštěv, aby si trochu zvykl na nás a na prostředí. Tyto návštěvy se hodně osvědčily - pejskové si je pamatují a po odchodu páníčka  nezůstávají v úplně neznámém prostředí.

Tyto návštěvy jsou samozřejmě zdarma.

                                                                                                         

Další  důležité  informace

  • Všechny ceny jsou uváděné včetně DPH.
  • Vyúčtování a úhrada za službu bude provedena v hotovosti při vrácení klíčů nebo vyzvednutí zvířátka.
  • Po každé návštěvě Vám pošlu SMS zprávu o tom, jak se zvířátku daří.
  • Pokud se během péče o zvíře vyskytne zdravotní problém, který podle mého názoru vyžaduje návštěvu u veterináře, budu Vás okamžitě kontaktovat a žádat odsouhlasení této návštěvy. V případě, že nebude možné se s Vámi okamžitě telefonicky spojit, tuto návštěvu vykonám. Následně budu požadovat proplacení nákladů za veterinární ošetření + nákladů na dopravu k veterináři a zpět.
  • K pobytu nepřijímáme hárající fenky a zvířátka, která v té době mají akutní zdravotní problémy nebo jsou právě v léčení.
  • Ceny nezahrnují další služby spojené s péčí o zvířátka, jako např. čištění uší, kapání do očí, apod. - cena bude určena až podle konkrétního požadavku zákazníka

 

 Identifikační a kontaktní údaje

 Stanislava Šímová, Chrást nad Sázavou 163, 257 41 Týnec nad Sázavou

 GPS souřadnice:   49.8397583N, 14.5717692E

 IČ: 47079258, NEPLÁTCE DPH

 Živnostenský list vydal Městský úřad Benešov pod sp.zn.ŽÚ/3440/2017

 

Kontaktní osoba a pečovatelka

 Stanislava Šímová, Chrást nad Sázavou 163, 257 41 Týnec nad Sázavou

 tel.: 604 69 38 39, e-mail: postmaster@pece-o-mazlicky.cz

 

Kudy k nám

Po dálnici D1 směr Brno, na exitu 15 sjet na silnici č.107 směr Velké Popovice,Štiřín,  Kamenice, Týnec nad Sázavou

nebo

po dálnici D1 směr Brno, na exitu 21 sjet na silnici č. E55 směr Mirošovice, Benešov, za benzínkou sjet na silnici č. 106 směr Týnec nad Sázavou

nebo

po staré benešovské silnici (č.603) směr Jesenice, Kamenice, Týnec nad Sázavou


Štěstí je ....

archív

Kontakt

Stanislava Šímová
Pečovatelská služba EliMa
IČ: 47079258
NEPLÁTCE DPH
+420 604 69 38 39